O nas

PASJA, KTÓRA ZAOWOCOWAŁA WINEM

Pravincja to marka polskich win owocowych tworzonych z pasją. Jesteśmy koneserami wina od wielu lat. Naszą misją jest powrót win owocowych na polskie stoły. W końcu zdecydowanie na to zasługują!
Pravincja to coś więcej niż tylko marka polskich win owocowych. To pasja, misja, wspieranie tego, co lokalne i najwyższej jakości… W naszej marce nic nie jest przypadkowe - od nazwy, poprzez receptury, składniki używane do produkcji wina, na kolorystyce etykiety skończywszy.
Pravincja to połączenie “pra”, czyli tradycji, tego co było dawniej i “vincja”, czyli winnica czy też winiarnia. Nazwa Pravincja jest równocześnie brzmieniem i zapisem mocno zbliżona do słowa “prowincja” - miejsca, gdzie produkowano najlepsze wina oparte na recepturach “z dziada pradziada”...
Naszym celem jest produkcja win owocowych jakościowych, win, które, wykorzystując to, co mamy najlepszego lokalnie, podbiją swoim smakiem nie tylko Polskę, ale i świat. Nie tak dawno temu, na początku ubiegłego stulecia, nasz kraj słynął ze znakomitych win owocowych. Obecnie, od kilkudziesięciu lat, zdecydowanie straciły na znaczeniu, ale powoli się to zmienia. Chcemy być częścią tej zmiany NA LEPSZE - chcemy pokazywać Polakom (i nie tylko), że jakościowe wina owocowe mogą być pijalne, harmonijne, idealnie zbalansowane… Po prostu znakomite!

DLACZEGO
NASZE WINA?

Nasze wina powstają w Polsce, z lokalnych surowców i są produkowane oraz fermentowane w tradycyjny sposób. Są to wina owocowe jakościowe, spełniające wszystkie wymogi zawarte w ustawie - w pełni naturalne i niesamowicie pijalne. Wyróżniają się bogatym aromatem owoców, doskonałym zbalansowaniem i subtelnym smakiem. Nasze jakościowe wina owocowe powstały w oparciu o tradycyjne receptury. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by przywrócić im wyjątkowe miejsce na polskich (i nie tylko polskich) stołach.

Przy produkcji win stawiamy na współpracę z lokalnymi rolnikami i dostawcami surowców. Dzięki temu, kupując alkohol naszej produkcji, wspierasz polskich przedsiębiorców.
W swojej ofercie mamy 3 jakościowe wina owocowe. Do ich produkcji używany dokładnie wyselekcjonowanych wiśni i czarnych porzeczek. Nasze wina owocowe jakościowe spełniają wszystkie wymogi stawiane im przez przepisy prawne. Wybierając polskie wina owocowe marki Pravincja, masz gwarancję najwyższej jakości - pod każdym względem!
Nasze wina owocowe powstały z pasji do tego - wciąż niedocenianego - trunku. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by przywrócić ich świetność, ponieważ na to zasługują. Jeżeli i Ty chcesz nam pomóc w tym przedsięwzięciu i promować dobre, jakościowe wino owocowe, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Logotyp polskiego producenta win owocowych - pravincja
+48 786 473 023biuro@pravincja.pl
ul. Toruńska 126b
87-165 Wielka Nieszawka